Search site

free counters

Prijateljske: Trentino-izbor - FC Bayern 1:5 (0:3) ; Pogoci Olića, Sose i Ottla

2010-07-24 21:55

Prijateljsku je utakmicu protiv izabrane momčadi regije Trentino u svojoj pripremnoj bazi na sjeveru Italije odigrao Bayern. Bilo je 5-1 za Bavarce, za koje su se dvaput u listu strijelaca upisivali Olić, Jose Ernesto Sosa, te jednom Ottl.

Trener europskih doprvaka Louis van Gaal na raspolaganju nije imao dovoljan broj profesionalaca, pa je golmana Thomasa Krafta u drugom poluvremenu postavio na mjesto stopera, dok je zadnjih 20 minuta u igru morao čak i Nizozemčev pomoćnik za fizičku pripremu Marcelo Martins.

Slike možete pogledati / ovdje /.

Statistike:

Trentino-izbor - FC Bayern 1:5 (0:3)
Trentino-izbor
FC Bayern Kraft - Tymoshchuk, Kurz (72. Martins), Ottl, Contento - Deul, Pranjić - Olić, Sosa, Mujić - Hajdarović (46. Sattelmaier)
Zamjena: Kuru, Laux
Gledatelji 2.500
Golovi: 0:1 i 0:2 Sosa (6., 19.), 0:3 Olić (38.), 1:3 Poli (58.), 1:4 Olić (79.), 1:5 Ottl (86., jedanaesterac)