Search site

free counters

DFB kup: TSV Germania Windeck - FC Bayern 0:4 (0:2)

2010-08-16 20:43

U ponedjeljak je službeno počela i sezona za minhenski Bayern, momčad koja je prošle sezone osvojila dvostruku krunu u domaćim okvirima (Bundeliga i DFB Pokal)...

Otvorili su je utakmicom 1. kola domaćeg Kupa i pobjedom 4-0 protiv petoligaša, Germanije Windecka.

Utakmica je igrana na Rhein Energie stadionu u Kölnu, pred nešto više od 40 tisuća gledatelja.

Bayern je odigrao laganu utakmica s pola snage, a za uspjeh su im bila dovoljna dva bljeska, unutar kojih su postizali po dva pogotka.

U posljednje dvije minute prvog dijela su zabili Miroslav Klose i Franck Ribery, oba puta ubacujući se iz drugog plana i koristivši greške suparničke obrane.

U nastavku je stajao rezultat 2-0 do 84. kada su prvo Toni Kroos (sjajan udarac s 15 metara na asistenciju Müllera), a minutu kasnije i Mario Gomez (iz okreta), postavili konačnih 4-0.

Slike možete pogledati ovdje FCB ili ovdje TZ.